“טללים” מקושרת עם
כל בתי המלון בארץ

ארגון מלונות

רוצים להזמין חדרים בבתי מלון לקבוצות? אנחנו כאן. נוריד מעליכם את כל ההתעסקות, ההתנהלות והביורוקרטיה מול בתי המלון – וכל זה – במחירי המלון ללא כל עלות נוספת.

מספר דברים שחשוב לדעת על הזמנת מלונות

הזמנת מלונות מהווה חלק מרכזי ומשמעותי בתכנון נכון של חופשה מוצלחת. בסופו של דבר, הזמנת מלון שתתבצע באופן יסודי וברמה גבוהה תבטיח הנאה מחופשה איכותית ואטרקטיבית יותר. עם זאת, בין אם מדובר על אחת הפעמים הראשונות בחיינו  בהן אנו מזמינים חופשה ובין אם מדובר על הזמנת מלונות באופן קבוע, על מנת להבטיח הזמנת מלון ברמה גבוהה יש לקחת בחשבון מספר היבטים. בראש ובראשונה, כל הזמנת מלונות צריכה להיעשות בהתאמה מושלמת לסוג החופשה הרצויה. כך למשל, כאשר ברצוננו להזמין חופשה משפחתית , חשוב שניקח  בחשבון כבר מהשלבים הראשוניים ביותר של הזמנת מלונות ונפעל בהתאם. אחרי הכול, חשוב לזכור כי במידה ונזמין מלון שקט ואינטימי, המציע חדרים זוגיים וחווית אירוח מוקפדת, ללא אטרקציות דוגמת חדר משחקים לילדים, בריכת שחייה ועוד לטובת חופשה משפחתית אנו עלולים להחטיא את מטרת החופשה. בעוד שבמקרים ובהן נעדיף מלון תוסס ורועש לטובת חופשה זוגית ואינטימית אנו יכולים גם כן להביא לידי מצב ובו לא נוציא מהחופשה שלנו את המרב. לפיכך, חשוב מאוד לדעת מראש מהו סגנון החופשה אותו אנו מבקשים ולבחור במלונות שיספקו לנו את המענה המתאים ביותר לכך. מעבר לזה, כבר מהשלבים הראשונים ביותר של תכנון החופשה חשוב לדעת בוודאות את מספר הנופשים המתוכנן. הזמנת מלונות בהתאמה למספר הנופשים יכולה להבטיח גם הנאה מרובה יותר מהחופשה וגם מחירים משתלמים הרבה יותר.

המלצות על מלונות

לפני איזשהי חופשה או טיסה לחו”ל או לארץ אנחנו עלולים למצוא את עצמנו משקיעים שעות על גבי שעות בחיפושים אחר המלון האידיאלי עבורנו. מלון טוב הוא אולי אחד הפרמטרים החשובים להנאה בחופשה. אם המלון הוא הצלחה, אף אחד לא מזכיר את זה, אבל אם המלון הוא כישלון וגורם לעוגמת נפש, זו תהיה שיחת היום בחזרה לארץ.  אז איך בכל זאת אפשר לצמצם את סיכויי הנפילה  במלון בחו”ל? עד לפני מספר שנים התשובה היתה חד משמעית – נרים טלפון לסוכן! היום אנחנו כבר יודעים שרוב סוכני הנסיעות נכנסים לאינטרנט על מנת להמליץ ללקוחות על בתי מלון…מצחיק אבל זו העובדה. הרי לא ייתכן שהסוכן היה בכל המלונות בעולם. אז תודה לאל שהגיע האינטרנט. ומה עכשיו? ברשת יש מאות אתרים באנגלית ושניים בעברית המביאים ביקורות והמלצות של גולשים על מלונות בעולם. האתרים המובילים בחו”ל הם tripadvisor  ו-expedia, שהם אותה חברה אבל אתרים שונים. שם תוכלו למצוא מיליוני ביקורות של גולשים מכל רחבי העולם. הבעיה העיקרית של האתרים בחו”ל היא שהם באנגלית…אבל בנוסף, כל הביקורות הם של גולשים מחו”ל. התוכן של הביקורות הוא פחות רלוונטי לגולש הישראלי. בארץ כאמור יש שני אתרים שנותנים ביקורות של גולשים על מלונות בחו”ל. האחד הוא למטייל הוותיק, שנותן בעיקר מקוומת לינה שונים ופחות מתמקד במלונות בלבד ואתר נוסף, חדש יחסית, בשם הוטלים. האתר מביא ביקורות והמלצות של גולשים על מלונות, כתבות מערכת של מבקרי בתי מלון  על מלונות מומלצים ומנוע השוואת מחירים שבודק את המחיר הנמוך ביותר לאותו מלון מתוך מאות אתרים. 

מלאו פרטים ונחזור אליכם